Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej
Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej

finansowanie

Dobrze wiemy, że pozyskanie środków na kupno nieruchomości nie jest łatwe (a przecież powinno!). Na szczęście wiemy, jak uprościć ten proces. Świat finansów nie ma przed nami tajemnic. Przed podpisaniem umowy przedwstępnej określimy Twoje możliwości finansowe, potem porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków i wspólnie wybierzemy najtańszą, a w końcu – zajmiemy się negocjacjami i pomożemy skompletować dokumenty.

Dużo teorii, ale co to oznacza w praktyce? Przeczytaj historię Moniki

jak to działa, krok po kroku:
  1. Zaczniemy od omówienia procesu finansowania, przeanalizujemy Twoje potrzeby i porozmawiamy o Twojej wymarzonej nieruchomości.
  2. Zajmiemy się kompletną analizą finansową.
  3. Przedstawimy Ci najkorzystniejsze oferty od banków.
  4. Pomożemy w przygotowaniu i złożeniu wniosków o finansowanie.
  5. Bank podejmie decyzję wstępną.
  6. Wspólnie skompletujemy wszystkie dokumenty finansowe i dokumenty do nieruchomości.
  7. Bank podejmie decyzję ostateczną, a Ty podpiszesz umowę.
  8. Gotowe! Finansowanie jest już zabezpieczone, pozostaje kupić wymarzoną nieruchomość.

monika

jestem Monika i w końcu kupiłam wymarzony domOd zawsze moim marzeniem był własny dom. Żeby zrealizować ten plan, potrzebowałam pomocy banku – normalna sprawa. Niestety, sprawy komplikowała moja sytuacja finansowa. Zajmuję się organizacją eventów, więc moje dochody nigdy nie były regularne. Z tego powodu banki raczej niechętnie podchodziły do udzielenia mi finansowania. Na szczęście znalazłam Damy Radę. Zapewnili mnie, że wiedzą, jak podejść do negocjacji z bankami biorąc pod uwagę mój niestandardowy model dochodów – i mieli rację. Od roku mieszkam w swoim pięknym domu.