Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej
Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej

inwestowanie

Jeśli myślisz, że zarabianie na nieruchomościach jest zarezerwowane tylko dla najbogatszych, jesteś w błędzie. Mądrze przeprowadzona inwestycja w nieruchomości gwarantuje dodatkowy przychód, znacznie wyższy niż lokata. Z naszą pomocą, taka inwestycja jest w Twoim zasięgu. Nie wierzysz? Przeczytaj historię Oskara

Twój projekt inwestycyjny od A do Z:
  1. Przeanalizujemy Twoje preferencje i budżet.
  2. Starannie wyszukamy najbardziej korzystną okazję inwestycyjną.
  3. Wybierzemy model finansowania (jeśli nie dysponujesz własnymi środkami, pomożemy zdobyć finansowanie).
  4. Przygotujemy niezbędną dokumentację do realizacji projektu inwestycyjnego.
  5. Pomożemy Ci sfinalizować zakup nieruchomości i, w razie potrzeby, zorganizujemy wszystkie potrzebne prace remontowe.
  6. Zajmiemy się kompleksowym zarządzaniem najmem – Tobie pozostanie cieszyć się wysoką stopą zwrotu i stabilnym dochodem.

oskar

nie sądziłem, że kiedyś będę zarabiał na nieruchomościachJestem Oskar. Pracuję w branży artystycznej – zajmuję się kierownictwem produkcji filmowej i telewyzyjnej. Wiecie z czym się od lat zmagam? Nie umiem zarządzać finansami. Co sobie zarobię, to sobie wydam. Przynajmniej kiedyś tak było. Pewnego dnia zamiast “wydawać” postanowiłem “zainwestować”. Zapoznałem się z ofertą Damy Radę i wybrałem inwestycję w nieruchomości. Pomogli mi kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie, a po dwóch latach sprzedać z zyskiem 100%. Wtedy naprawdę do mnie dotarło, że jeśli podejdzie się do tematu mądrze, inwestycja w nieruchomości to szansa na stały dodatkowy dochód, a nie tylko rozsądna lokata kapitału. Pieniądze ze sprzedaży pierwszej nieruchomości, znów we współpracy z Damy Radę, przeznaczyłem na kupno dwóch nowszych, które wynająłem — a ekipa z DR wyręcza mnie w zarządzaniu najmem. Nie zdradzę ile dokładnie zarabiam z wynajmu lokali, ale jest to kwota, za którą bez problemu utrzymuję mój styl życia w tych miesiącach, kiedy nie mam wpływów z projektów produkcyjnych.