o nas

Jesteśmy Konrad i Olek i wspólnie z naszym zespołem tworzymy Damy Radę. Wiemy, że rynek nieruchomości wielu wydaje się skomplikowany. Nieważne po której stronie transakcji stoisz, często po tej drugiej znajdują się instytucje i ludzie, którzy, w bolesnym skrócie, chcą łatwo zarobić Twoim kosztem.

Naszą misją jest raz na zawsze zmienić ten stan rzeczy. Wszystkie transakcje na nieruchomościach powinny być oparte na zaufaniu, bezpieczeństwie i wspólnej korzyści – i z nami, dokładnie takie są.
 
  • Chcesz znaleźć nieruchomość, którą nazwiesz wymarzonym domem?
  • Interesuje Cię inwestowanie w nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć?
  • Chcesz oddać swoją nieruchomość pod wynajem i spać spokojnie?
     
Porozmawiajmy. Przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

olek

Dbam o to, żeby Damy Radę działało zawsze na najwyższych obrotach. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w startupowym środowisku oraz firmie konsultingowej, którą współtworzyłem, umiem budować od podstaw zgrane, dobrze funkcjonujące zespoły.

konrad

Z wykształcenia jestem prawnikiem i specjalizuję się w wycenie nieruchomości. Przez dwa lata pracowałem w wiodącej firmie w branży nieruchomości – moja wiedza to połączenie teorii i praktyki. Oprócz tego, jestem byłym bankierem: znam gry, w jakie grają instytucje finansowe i pomogę Ci w nie wygrać:)