Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej
Poznaj historię naszego klienta
czytaj więcej

zarządzanie najmem

Najważniejsze dla nas są: bezpieczeństwo Twojej nieruchomości i zapewnienie Ci stałego, stabilnego dochodu z wynajmu. Co to oznacza dla Ciebie w praktyce? Przekonaj się na podstawie histori naszego klienta, Kamila.

W pigułce:
  1. Przygotujemy lokal do wynajmu. Będziemy nadzorować wszelkie potrzebne prace remontowe i przygotujemy profesjonalne ogłoszenie.
  2. Szybko znajdziemy rzetelnego najemcę i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.
  3. Będziemy regularnie monitorować stan nieruchomości w trakcie wynajmu. W razie potrzeby, zorganizujemy też bieżące naprawy.
  4. Będziemy rozliczać płatności związane z lokalem, a Ty w każdej chwili będziesz móc sprawdzić ich stan.
  5. Pod koniec okresu najmu, przedłużymy umowę z dotychczasowym najemcą lub znajdziemy nowego lokatora.

kamil

cześć, nazywam się Kamil i z Damy Radę wynająłem swoje mieszkanieParę słów o mnie: od kilku lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, ale wciąż posiadam mieszkanie w Polsce. Wiedziałem, że opłacałoby mi się je wynająć, ale nie było to takie proste. Mieszkanie wymagało remontu, a ja nie miałem czasu i możliwości go zorganizować. Oprócz tego, bałem się, że nie będę miał żadnej kontroli nad tym, co się dzieje z moim lokalem. I tu pojawili się panowie z Damy Radę. Doradzili mi jak przeprowadzić prace remontowe w ramach mojego budżetu, nadzorowali pracę ekipy na każdym etapie, w kilka tygodni przygotowali mieszkanie do wynajmu i – co dla mnie najważniejsze – wzięli na siebie całą robotę papierkową.